30 LECIE PTF

Polskie Towarzystwo Flebologiczne (początkowo jako Towarzystwo Flebologiczne w Katowicach o zasięgu ogólnopolskim) powstało w 1991 roku. Nazwę zmieniono na Polskie Towarzystwo Flebologiczne w roku 1992 w trakcie II Walnego Zgromadzenia Członków. Pierwszym prezesem Towarzystwa został dr n. med. Tomasz Drążkiewicz a I Kongres PTF odbył się w Bielsku Białej w roku 1994. Po 30 latach istnienia Towarzystwa i szybkiego rozwoju flebologii w Polsce, mamy dziś okazję spotkać się na kolejnym kongresie Polskiego Towarzystwa Flebologicznego prezentującym wcześniejsze i obecne dokonania w zakresie tej dyscypliny.

W ramach obchodów 30 – lecia PTF zaplanowaliśmy szereg spotkań naukowych odbywających się już od początku tego roku (w tym webinaria pod nazwą Flebologia Praktyczna). Z obchodami 30 lecia PTF wiązać się będą również inne wydarzenia, w tym specjalna jubileuszowa sesja naukowa w ramach kongresu, dedykowane materiały na stronie kongresu poświęcone zarówno historii jak i obecnej sytuacji Towarzystwa, czy też planowane w tym roku wydanie Podręcznika Flebologii. Serdecznie zapraszamy Państwa na kongres Polskiego Towarzystwa Flebologicznego w dniach 10-12 czerwca 2012 połączony z obchodami 30 lecia PTF oraz do udziału w kolejnych spotkania w ramach PTF i których informować będziemy na bieżąco na stronie Polskiego Towarzystwa Flebologicznego.

Życzenia które otrzymaliśmy – 30 lat Polskiego Towarzystwa Fleboligicznego

30 Lat PTF – życzenia od naszych Partnerów

Ta strona używa plików cookie do poprawnego działania. Kontynuując korzystanie z tej witryny, wyrażasz zgodę na te zasady. Dowiedz się więcej