REJESTRACJA ONLINE

REJESTRACJA UCZESTNIKÓW

Uruchomienie rejestracji:

10 lutego 2021

Zamknięcie rejestracji:

8 czerwca 2021

Przed dokonaniem rejestracji zapoznaj się z opłatami, zasadami oraz warunkami uczestnictwa.

Dokonanie kompletnej rejestracji online jest obowiązkowym warunkiem, aby wziąć udział w kongresie. System nie umożliwia zapisania niekompletnej rejestracji i powrotu do niej w późniejszym czasie. Podczas każdej rejestracji uczestnik ma obowiązek podać następujące dane: imię i nazwisko uczestnika, instytucja / organizacja / firma, adres e-mail, dane do faktury, numer telefonu i dane kontaktowe w nagłych wypadkach. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za konsekwencje podania błędnych danych w formularzu rejestracyjnym.

LINK DO UDZIAŁU W KONGRESIE

Warunkiem otrzymania link do udziału w kongresie jest dokonanie kompletnej rejestracji oraz dokonanie pełnowartościowej płatność za udział w konferencji, który zostanie zaksięgowany. Spersonalizowany link uprawniający do udziału w konferencji zostanie wysłany na adres e-mail podany w rejestracji, najpóźniej na 2 dni przed kongresem. Prosimy o sprawdzenie skrzynki email dla spamu.

Pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe.

Ta strona używa plików cookie do poprawnego działania. Kontynuując korzystanie z tej witryny, wyrażasz zgodę na te zasady. Dowiedz się więcej